Bylinné čaje podporují Vaše uzdravení.
V nabídce jednodruhové, ale i směsi
Šípek plod zbavený semen a chloupků je vynikající pro přípravu lahodného čaje. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant.
Čaj, jehož účinky se projeví nejen na zdraví, kvalitě pleti a vnitřním stavu organismu, ale také na zlepšení funkce lymfatického systému.
Fenykl – „sladká dobrá nálada“ Sladký, zeleno-hnědý fenykl má lehce anýzový nádech, jako čaj zahání žízeň a zahřívá zevnitř.
Z kopřivy se dá připravit lahodný čaj, který se velmi dobře hodí k jarnímu období a díky svým pročišťujícím účinkům může být použit k vnitřní očistě.
Lipový květ – „sladký, smyslný a plný lásky“ Čaj z lipových květů šíří působivou pohodu a harmonii. Vůně čaje z lipových květů je strhující, jeho chuť nasládlá. Lahodný hřejivý čaj chutná také jemně, když jej osladíme troškou medu nebo agávovým koncentrátem.
Tymián prospívá krku. Jeho silná kořeněná chuť je ideální k pokrmům ze zvěřiny, nebo hub. V teplém období se take hodí jako vydatný nápoj ke svačině. Tymiánový čaj je jasně tmavě žlutý a voní silně kořeněně.
Obsažené byliny mají příznivý vliv na celkovou odolnost organismu. Působí příznivě na normální činnost dýchacía močové soustavy.
bylinný čaj Tato chladivá rostlina je bylinou pro "horké hlavy" a je velmi oblíbená v teplých zemích, jako je Maroko
Heřmánek – „květinový balzám pro duši“ Čerstvě zalitý heřmánkový čaj z kvalitních květů má aromatickou kořeněnou chuť. Žlutý čaj získá jemnou chuť, když jej osladíme medem a přidáme trošku citronu. Kdo chce potěšit i oči, servíruje čaj ve skleněné konvici a nechá v něm tři až pět květů na šálek.
Náš web používá soubory cookies. Některé z nich jsou nezbytné, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit uživatelské prostředí, analyzovat návštěvnost webových stránek a zjistit zdroje návštěvnosti.
Nyní potřebujeme Váš souhllas k jejich využití,
Souhrnný souhlas udělte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".
Souhlas můžete odmítnout zde.