O nás

Naši rodinnou firmu provozujeme již od roku 2004. Jsme opravdu rodinnou firmou, nejsme součástí nějakého řetězce působícího z Kypru.

Naše firma sídlí v Městě Touškově v Plzeňském kraji (okres Plzeň-sever).

Kromě tohoto našeho obchodu provozujeme servis tiskáren a plotrů, což byla naše úplně první specializace. K tomu jsme časem přidali i vývoj počítačových programů na zakázku a webové aplikace.

Jídlo

Ale proč jsme si vlastně "pořídili" krámek?

Vždy jsme se zajímali o to, co jíme, čím se myjeme, co si na sebe mažeme.

Nakupovat jsme jezdili jako většina z nás, do supermaketů. Víc a víc jsme si všimali etiket se složením jednotlivých výrobků.
A postupem času jsme zjišťovali, že složení je horší a horší. Všudypřítomný palmový tuk, mnoho éček nahrazující ty "správné" původní suroviny.
A co je zajímavé, začaly nám všechny výrobky chuťově splývat. Třeba sýry, to je případ sám o sobě. Dnes v supermaketu najdeme mnoho sýrů různých výrobků, ale všechny chutnají stejně.

S kosmetikou je to podobné. Mýdlo má složení dlouhé na pět řádků, přitom by mělo být jen z louhu, tuku a vody. Pleťové krémy obsahují ropné produkty. Výrobky obsahují syntetická barviva a konzervanty.

Tak jsme si řekli a dost.

Začali jsme se pídit po zdravějších a poctivějších alternativách, po regionálních produktech malých výrobců. A zjistili jsme, že to není vůbec jednoduché.
A všechno to shánění a hledání nás přivedlo na myšlenku zřídit si obchod s tímto sortimentem.

Náš nový krámek jsme si zřídili v našem domě. "Obětovali" jsme dříve obytné prostory, absolvovali úřednické kolečko pro všechna potřebná povolení, vyrobili jsme si nábytek a další vybavení.

To bylo v roce 2015.
Od té doby jsme náš sortiment rozšířili tak, že je nám náš krámek malý.

K našemu krámku jsme si ještě zřídili elektronický obchod, který najdete na adrese www.zdrava-prodejna.info. V našem e-shopu je k dispozici rozšířený sortiment našeho obchodu.

A proč nakupovat právě u nás?

  • velkou část výrobků sami používáme, takže jim opravdu důvěřujeme
  • v nabídce máme výrobky převážně českých výrobců
  • individuální přístup k zákazníkovi, kdy oproti supermaketů naše zákazníky opravdu známe
  • výborné ceny, v kamenném obchodě shodné jako na e-shopu
  • pohodlná dostupnost, parkování přímo před vchodem, vzdálenost 10 minut od Plzně

Naše další projekty

Kromě provozu obchodu se zdravými potravinami a přírodní kosmetikou naše rodinná firma podniká i v jiných oblastech: